KLAFFBORD och PALL, 1900-tal.

342397. KLAFFBORD och PALL, 1900-tal.

Bord grönmålat med stödben på hjul höjd 66 cm, mått bordskiva med klaffar utfällda 66 x 54 cm.
Pall med "handtag" totalhöjd 78 cm.

Bord obetydligt slitage, pall med några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 123