KAFFESERVIS porslin, "Vinranka" 30 delar, Hackefors.

342359. KAFFESERVIS porslin, "Vinranka" 30 delar, Hackefors.

Dekor och guldkant. Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, bricka, vas, 13 assietter, 12 koppar med fat.

Slitage, något sliten gulddekor, smärre nagg på ett fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 073