342327. GOLFKLUBBOR, 13 klubbor, bla Callaway, Nike, Taylormade.
Pro Select Järn 3-8 med grafitskaft.
Nike Järn 4, 5 , 9 , P, stålskaft uniflex.
Driver Cobra S2 10,5gr, skaft Fujikura 65g regular.
Driver Callaway X460 10gr, skaft Fujikura 65g firm flex.
Rescue Taylormade Burner 4 21gr, skaft 60g regular.
Slitage och repor förekommer.
Headcover med skador.