BYRÅ, dekor av bilder ur "Nordens flora", 1950/60-tal.

342258. BYRÅ, dekor av bilder ur "Nordens flora", 1950/60-tal.

Byrå med tre lådor, tapetserad med bilder ur Nordens flora
Längd 86,5, bredd 44,8, höjd 69 cm.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 285