342250. ARBETSLAMPA, Midgard, mod 114, Curt Fisher, Bauhaus, 1920-tal.

342252. 342250. ARBETSLAMPA, Midgard, mod 114, Curt Fisher, Bauhaus, 1920-tal.

Svartlackad metall, plåtskärm. Höjd ca 75 cm, totallängd ca 145 cm.

Slitage, bucklor och smärre skador, repor, fläckar, någon skruv ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 048