Göteborgs Auktionsverk
Glas
Övrigt
SKÅL PÅ FOT, blåtonad glasmassa. 1800-tal.
34224. SKÅL PÅ FOT, blåtonad glasmassa. 1800-tal.
Höjd 8 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 8 cm.
Slitage.
Göteborgs Auktionsverk
895