LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd ca. 80 cm.

342229. LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd ca. 80 cm.

Elektrifierad, 3 ljuspunkter med olika kupor.
6 ljusarmar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar.

Bruksslitage.

Antal besök: 604