AMIE STÅLKRANTZ. VÄGGSKULPTUR, keramik, Signerad.

342196. AMIE STÅLKRANTZ. VÄGGSKULPTUR, keramik, Signerad.

Ca 49,5 x 49,5 cm.
Monterad på en metallplatta.

Obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 49,5 x 49,5 cm.
Monterad på en metallplatta.

Obetydliga nagg.

Antal besök: 1 717