MORTLAR, 2 st. Gjutjärn samt malm, 1900-talets första hälft.

342194. MORTLAR, 2 st. Gjutjärn samt malm, 1900-talets första hälft.

Höjd 13,5 respektive 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 respektive 17 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 483