Cartier armbandsur, ”Santos”.

Cartier armbandsur, ”Santos”.
3421801. Cartier armbandsur, ”Santos”.

Cartier ”Santos” armbandsur Boett och armband i rostfritt stål med guldelement, krämfärgad urtavla med datumvisning vid '6', krona med safir, skruvad baksida, numrerad kvartsrörelse, boettmått ca. 29 mm Vid tidpunkten för granskningen var klockan igång, Auctionet.com garanterar inte funktionalitet.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 1 217