RONNY & RAGGE-REKVISITA, 1900-tal.

342170. RONNY & RAGGE-REKVISITA, 1900-tal.

Signerad backspegel på sockel med inskription.
Ett paket kondomer i oöppnad originalförpackning, "Pökpåsar".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 11 579