SKARA STIFT 2 band och SKARA STIFT KYRKOR 3 band.

342112. SKARA STIFT 2 band och SKARA STIFT KYRKOR 3 band.

Skara stift i ord och bild, första och andra delen.
Skara stift kyrkor, under de sista årtiondena af 1800-talet, Ernst Wennerblad, 3 volymer med ca 300 illustrationer totalt.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 698