KÄLKE, Röjters, trä och järn, 1900-tal.

342095. KÄLKE, Röjters, trä och järn, 1900-tal.

Brickmärkt Röjters, Dalpilen-Original, Patent.
Längd ca 95 cm.

Bruksslitage, torrsprickor, färgsläpp, rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 95 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 008