GEORGES DAYEZ. Färglitografi.

GEORGES DAYEZ. Färglitografi.
342025. GEORGES DAYEZ. Färglitografi.

Kvinna med barn. Signerad och numrerad. 32x25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 498