EINAR SJÖBECK. olja på duk, signerad.

342015. EINAR SJÖBECK. olja på duk, signerad.

50 x 82 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 82 cm.

Krackelering.

Antal besök: 5 877