STOLAR i trä, ett par, Carl Malmsten, brännmärkt Svensk Fur, 1900-tal.

342002. STOLAR i trä, ett par, Carl Malmsten, brännmärkt Svensk Fur, 1900-tal.

Stolar i genomgående trä, pluggade
Rygghöjd 75 cm
Brännstämplade Svensk fur.

Bruksslitage
Skavda
Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 75 cm
Brännstämplade Svensk fur.

Bruksslitage
Skavda
Märken.

Antal besök: 731