MÅNS ROSSANDER. Olja på duk.

MÅNS ROSSANDER. Olja på duk.
341996. MÅNS ROSSANDER. Olja på duk.

Landskap. Signerad. 35x32 cm. Daterad -82.

Bruksslitage.

Måns Rossander (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Måns Rossander (Född 1944)

Antal besök: 1 966