ELISABETH VIGÉE LEBRUN. EFTER. olja på duk, 1900-tal.

341992. ELISABETH VIGÉE LEBRUN. EFTER. olja på duk, 1900-tal.

Oidentifierad konstnär, olja på duk. Porträtt av Elisabeth Vigée Lebrun med dottern. Bär signatur Pienée, d'ap. Vigée Lebrun. 18,5 x 14, ramad 27x22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 895