SOFFBORD med glasskiva, orientaliskt, indostil, 1900-talets senare del.

341968. SOFFBORD med glasskiva, orientaliskt, indostil, 1900-talets senare del.

Längd 105, bredd 61, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 083