BOK, "Pompeii' sista dagar". Del 1-2, Edward Bulwer-Lytton samt "Röfvarbandet. Ett student-äfventyr från år 1764", D:r F. Nürnberger. Stockholm, L. J. Hjerta, 1835.

341963. BOK, "Pompeii' sista dagar". Del 1-2, Edward Bulwer-Lytton samt "Röfvarbandet. Ett student-äfventyr från år 1764", D:r F. Nürnberger. Stockholm, L. J. Hjerta, 1835.

Pompeii' sista dagar. Af författaren till Eugene Aram, Pelham, Den förskjutne, m.fl. Edward Bulwer-Lytton, Del 1-2.

Sammanbunden med Röfvarbandet. Ett student-äfventyr från år 1764. Af D:r F. Nürnberger.

Stockholm, hos L.J. Hjerta, 1835.

Slitage, fläckar, skador. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 578