DALAHÄST, trä, 1900-tal.

DALAHÄST, trä, 1900-tal.
341910. DALAHÄST, trä, 1900-tal.

Längd 35, bredd 11, höjd 37 cm.

Bruksslitage, färgbortfall samt spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 813