SÄNGBORD, "Carioca", Eyvind Beckman, Tingströms, Bra Bohag.

341879. SÄNGBORD, "Carioca", Eyvind Beckman, Tingströms, Bra Bohag.

Etikettmärkt, längd 38, djup 56, höjd 77 cm.

Slitage, repor och märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 983