FIGURINER, 2 st, ägg, Pentik, Finland.

341856. FIGURINER, 2 st, ägg, Pentik, Finland.

Ägg, stämplad Pentik samt etikettmärkt, höjd 14,5 cm.
Ägg, märkt Pentik, Finland, höjd 7,5 cm.

Obetydligt slitage, stora ägget med tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 756