BÄGARE, tenn Stockholms utställningen 1930.

341845. BÄGARE, tenn Stockholms utställningen 1930.

Tenn Norrahammar
Stämplad D8
Höjd 9,5 cm.

Brukksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tenn Norrahammar
Stämplad D8
Höjd 9,5 cm.

Brukksslitage.

Antal besök: 2 479