KISTA, allmoge, bär datering 1889.

341805. KISTA, allmoge, bär datering 1889.

Längd 145, bredd 64, höjd 75 cm.

Slitage, smärre skador, färgbortfall, senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 797