VAS i glas 2 st, "Sjögräs. (Vicke Lindstrand) ej signerade.

341756. VAS i glas 2 st, "Sjögräs. (Vicke Lindstrand) ej signerade.

höjd 24,5 cm, diameter 6 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 24,5 cm, diameter 6 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 422