BYRÅ, 1800-tal.

341745. BYRÅ, 1800-tal.

Bemålad med orientaliskt motiv.
Längd ca 100 bredd ca 48 höjd ca 72 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, senare lås, ett beslag saknas, stötmärken. Retuscher.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
341745. BYRÅ, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 660