BILSTOL, omarbetad Chevrolet, 1930-tal.

341737. BILSTOL, omarbetad Chevrolet, 1930-tal.

Bredd 48 cm.
Höjd 80 cm.
Djup 60 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 48 cm.
Höjd 80 cm.
Djup 60 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 010