BOKSKÅP, 1880-tal.

BOKSKÅP, 1880-tal.
341719. BOKSKÅP, 1880-tal.

2-delat.
Fanérat i mahogny.
Längd 81 cm
Bredd 45 cm
Höjd 212 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
341719. BOKSKÅP, 1880-tal.

2-delat.
Fanérat i mahogny.
Längd 81 cm
Bredd 45 cm
Höjd 212 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 523