PENDYL, förgylld samt VÄGGLAMPETTER, 1900-tal.

341632. PENDYL, förgylld samt VÄGGLAMPETTER, 1900-tal.

Pendyl höjd 62cm.

Smärre skador på förgyllningen, skada på ena lampfoten.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendyl höjd 62cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 633