LAP STEEL, så kallad "Hawaii-gitarr", märkt R. Novelli, Italy.

341556. LAP STEEL, så kallad "Hawaii-gitarr", märkt R. Novelli, Italy.

Längd ca 92 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 92 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 3 819