GLASSKÅL, "Sofiero", Gunnar Cyrén för Orrefors, 1900-talets andra hälft.

341482. GLASSKÅL, "Sofiero", Gunnar Cyrén för Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Diam: 20 cm, Höjd: 13,5 cm.
Undertill märkt: "Orrefors B3834-131".

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam: 20 cm, Höjd: 13,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 809