SKRIN, med hänklar, tenn, Cooper Brothers, Sheffield, England, 1900-tal.

341477. SKRIN, med hänklar, tenn, Cooper Brothers, Sheffield, England, 1900-tal.

Skrin med hamrat tenn, lejonhuvud och hänklar
Längd 20, bredd 13, höjd 11 cm.

Repor samt skrinets insida med viss missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 849