PABLO PICASSO. EFTER. ”I studion.” Litografi på handgjort papper, limiterad upplaga.
341473. PABLO PICASSO. EFTER. ”I studion.” Litografi på handgjort papper, limiterad upplaga.
Pablo Picasso (28.10.1881 Malaga - 08.04.1973 Mougins); litografi på handgjort papper, signerad i tryck, numrerad i grafit, oramad. Mått ca. 57,5 x 76,5 cm.