PABLO PICASSO. Efter. ”Fredens duva.” Litografi på handgjort papper.
341466. PABLO PICASSO. Efter. ”Fredens duva.” Litografi på handgjort papper.
Pablo Picasso (28.10.1881 Malaga - 08.04.1973 Mougins); litografi på handgjort papper, numrerad i grafit, vattenstämpelförlag S.P.A.D.E.M., oramad. Mått ca. 66 x 50 cm.