FÅTÖLJ MED FOTPALL, Ingmar Relling, Westnofa Furniture, Norge, 1970-tal.

341461. FÅTÖLJ MED FOTPALL, Ingmar Relling, Westnofa Furniture, Norge, 1970-tal.

Brunt skinn, ettikettmärkt.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunt skinn, ettikettmärkt.

Antal besök: 913