SUPKOPP, 2 st, silver, Mema Guld & Silver Ab, Lidköping, 1980, vikt 78,82 gram.

341443. SUPKOPP, 2 st, silver, Mema Guld & Silver Ab, Lidköping, 1980, vikt 78,82 gram.

Stämplad på botten: 830, Handhammered, 6,5 cl (2 oz).
Höjd 5,1 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,1 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 190