HERRARMBANDSUR, Tissot, 1950-tal DAMUR, Certina.

341304. HERRARMBANDSUR, Tissot, 1950-tal DAMUR, Certina.

1 st Herrarmbandsur Tissot, 1950-tal, diameter 31 mm
1 st Damur, Certina.

Herrur, Tissot behöver rensas, repor, slitage
Damur, Certina, slitage, går vid uppdragning.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Damur, Certina.

Antal besök: 1 138