TORSTEN BILLMAN. Hamnbild, färglitografi, signerad och numrerad 96/260.

341266. TORSTEN BILLMAN. Hamnbild, färglitografi, signerad och numrerad 96/260.

Bildyta 50 x 39 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 39 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 118