GOLVLAMPOR, 1 par, Einar Bäckströms lampfabrik, omkring 1900-talets mitt.

341259. GOLVLAMPOR, 1 par, Einar Bäckströms lampfabrik, omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca 127 cm.

Bruksslitage. Enstaka smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 127 cm.

Antal besök: 924