ISHOCKEYSPEL, Puck, Sverige Canada. 1950-tal.
341215. ISHOCKEYSPEL, Puck, Sverige Canada. 1950-tal.
69 x 59 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
69 x 59 cm.
bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
5 439