VÄSKOR, 6 st, 1900-tal.

341188. VÄSKOR, 6 st, 1900-tal.

Största väskans längd 72, bredd 43, höjd 23 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 502