FYRA LJUSSTAKAR, STILLING DESIGN DENMARK.

3411560. FYRA LJUSSTAKAR, STILLING DESIGN DENMARK.

Stomme av stål med ljushållare i mässing.
Etikettsignerade.
Höjd 28, 33, 38 och 43 cm.

Bruksslitage. Två ljushållare med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettsignerade.
Höjd 28, 33, 38 och 43 cm.

Antal besök: 920