SKOLKARTA "Australien och Oceanien" 1900-talets mitt.

341097. SKOLKARTA "Australien och Oceanien" 1900-talets mitt.

Höjd 110, bredd 173 cm.

Bruksslitage, sprucken vid övre trälisten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110, bredd 173 cm.

Antal besök: 858