BORDSLAMPA, Tiffanystil, mässing, 1900-tal.

341084. BORDSLAMPA, Tiffanystil, mässing, 1900-tal.

Bordslampa i mässing samt glas, lampskärm märkt: Original, Tiffany lamp, Reproduction made by, Gramercy park N.Y U.S.A.
Diam: 28,5, Höjd: 57 cm.

Smärre bruksslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam: 28,5, Höjd: 57 cm.

Smärre bruksslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 4 693