CYKEL, Monark Original, 21 tum, röd, 1900-talets andra hälft.

341057. CYKEL, Monark Original, 21 tum, röd, 1900-talets andra hälft.

En växel
Rund ram
Cykelkorg.

Bruksslitage
Låset öppet
Ingen luft i däcken, möjligen punktering, däcken torra.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

En växel
Rund ram
Cykelkorg.

Bruksslitage
Låset öppet

Nycklar saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 742