SÄNGSTOMME, Carl Malmsten, Bodafors, 1900-talets tredje fjärdedel.

341026. SÄNGSTOMME, Carl Malmsten, Bodafors, 1900-talets tredje fjärdedel.

Sängstomme, 4 delar, längd ca 200, bredd 97,5 cm.
Brännmärkt Bodafors, Design Carl Malmsten, Made in Sweden (en sänggavel daterad till 1964).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 964