PÄLS, minkbit, vit, Bergquists Päls, Malmö, 1960-tal.

341017. PÄLS, minkbit, vit, Bergquists Päls, Malmö, 1960-tal.

Rygglängd 110 cm till krage
Uppskattad storlek.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 110 cm till krage
Uppskattad storlek.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 643