KRUKOR, 2 st. Keramik, delvis Upsala Ekeby, Jugend, 1900-talets första hälft.

340987. KRUKOR, 2 st. Keramik, delvis Upsala Ekeby, Jugend, 1900-talets första hälft.

Signerad Ekeby 57/2061 samt 13 NS Sweden 855/13
Höjd 19,5 - 20 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 - 20 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 484