OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, bär otydlig signatur.

34094. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, bär otydlig signatur.

Landskapsmotiv. 20x40 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 20x40 cm.

Lagning.

Antal besök: 744